Community Based Approach to Local Development
Thursday, 05 August 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Організація громади "Журавлик" та Програма розвитку ООН (Проект "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду") цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Капітальний ремонт котельні загальноосвітньої школи с.Голенищево Летичівського району Хмельницької області»: демонтаж старих котлів та встановлення нових котлів опалення. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
 Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за адресою: 31500, вул. 50-річчя Жовтня, 16 (буд. відділу освіти Летичівської райдержадміністрації Хмельницької області), кабінет 107, смт. Летичів, Летичівського району, Хмельницької області. Пропозиції залишаються чинними упродовж 30 (днів) днів з дати відкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищевказаною адресою не пізніше 10 години 06 серпня 2010 року, після чого вони будуть розкриті в присутності учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
 Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефоном: (03857) 95724, (097) 5290322