Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 10 March 2010

Запрошення до участі в конкурсі

      Благодійна організація “Піклувальна рада Жуківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів “Піклуймося разом” та Програма розвитку ООН ( Проект “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”) цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту “Енергозберігаючі заходи в Жуківській ЗОШ і-ІІ ступенів – заміна вікон”: демонтаж віконних коробок в кам’яних стінах з відбиванням штукатурки в укосах – 43 штуки; установлення віконних блоків із металопластику в кам’яних стінах, площа прорізу більше 3 м2– 167м2; віконні блоки з металопластику (комплектна поставка) – 167 м2; піна монтажна – 43 мілілітрів; кріплення – 172 штуки. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.  

      Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Жуківська ЗОШ І-ІІ ступенів, вул.Шевченка,14, с.Жуків, Тлумацький район.        Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж    1200 год. 08 квітня 2010р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

        Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище або за телефонами:    4-66-23, 0679374703 – Павлишин Галина Іванівна, директор школи