Community Based Approach to Local Development
Monday, 07 September 2009

Запрошення до участі у rкнкурсі

1.      Організація громади «Струмочок» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту « Забезпечення енергозбереження Зарічненського дитячого навчального закладу «Струмочок»»: Заповнення віконних прорізів готовими блоками площею до 3 м2 з металопластику в кам`яних стінах 93,5 м2. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2.      Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: 34000, Рівненська область, Зарічнеський район, смт Зарічне, вул Центральна, 73.

3.       Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 14.00 год, 25 вересня 2009 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.


Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 8(03632) 3-02-68, 8 (098) 97-18-221