Community Based Approach to Local Development
Tuesday, 23 February 2010

Запрошення до участі в конкурсі

Організація громади «Темп» та програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт по заміні вікон у кількості 68 штук та 1 дверей у межах мікропроекту «Ремонт Містківської ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності. Та мати фінансові ресурси, необхідні для виконання робіт.

 Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за адресою: 92654, вул.Радянська, 14, с. Містки, Сватівський р-н, Луганська обл., тел. (06471) 90153, 90138 (Скляренко Надія Іванівна).

 Конкурсні пропозиції повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищевказаною адресою не пізніше 13.00 16/03/2010, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за вищевказаною адресою та телефонами