Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 02 December 2009

Запрошення до участі в конкурсі

1.  Іспаська сільська громадська організація «Іспасчани» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту  “Покращення умов навчання учнів в Іспаському ЗНЗ І-ІІІ ступенів шляхом впровадження енергозберігаючих технологій”: придбання та встановлення металопластикових вікон та дверей із сучасних сертифікованих матеріалів європейських виробників в кількості: вікон 57 шт. загальною площею 203.95 м. кв., дверей 2 шт. загальною площею 4,18 м.кв.

2.  Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Іспаська ЗОШ 1-3 ст. ім. Миколи Марфієвича вул. Шевченка, 76, с. Іспас Вижницького району Чернівецької області. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою до 18-00 14 грудня 2009 року. Розкриття конкурсних пропозицій буде проведено у присутності наявних учасників тендеру в день його проведення, дата якого буде повідомлена всім його учасникам.  Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: (03730) 2-45-03; 2-45-40, 2-45-42