Community Based Approach to Local Development
Thursday, 18 March 2010

Запрошення до участі в конкурсі

1.  Організація громади «Завальська громадська організація «Січ» » та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Заміна вікон другого поверху та вхідних дверей Завальської ЗОШ І-ІІІ ступенів»: демонтаж однієї дверної та тридцять вісім віконних коробок, установлення тридцять вісім віконних та одного дверного блоку із металопластику , знімання дерев’яних та встановлення пластикових підвіконних дошок. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2.  Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою:Івано-Франківська область, Снятинський район, село Завалля, вул.Перемоги 91. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10.00 год, 12.04.2010, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: (03476) 3-72-51 або 0973968775