Community Based Approach to Local Development
Thursday, 05 November 2009

Запрошення до участі в тендері

Організація громади «Бригантина» та Програма розвитку ООН (Проект «місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межахмікро проекту «Ремонт даху Шарівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Богодухівського району Харківської області». Ремонт м’якої покрівлі школи. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

 

2. Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Харківська обл., Богодухівський р-н, смт. Шарівка, вул. Кірова, 2А, Шарівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10.00 год. 16 листопада 2009 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і не повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

 

3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 76-3-39, 76-3-18, мобільний 0987755758