Community Based Approach to Local Development
Friday, 02 April 2010

Запрошення до участі в конкурсі

  1. Громадська організація «Сонечко» смт.Козова Козівського району Тернопільської області та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в ясла – садку «Ромашка»(капітальний ремонт покрівлі)»: монтаж покрівельного покриття з метало профілю (темно-вишневий колір) – 520м2; коньків – 41 шт.; снігозатримувачів – 35 шт.; труб водостічних – 80м; огороджень покрівлі перилами – 93 м; Улаштування суцільної теплоізоляції та звукоізоляції з базальтової мінвати – 351,85 м2. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
  2. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Козівський район смт.Козова, дитячий садочок «Ромашка». Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10:00 год, 20.04.2010 р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 097 384 5370, 097 494 7645