Community Based Approach to Local Development
Friday, 23 April 2010

Запрошення до участі у конкурсі

  Організація громади «Прометей» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту «Реконструкція системи опалення корпусу Вишківської міської лікарні Закарпатської області»:

- демонтаж трубопроводів опалення і водопостачання зі стальних електрозварних труб;

- демонтаж баків розширювальних круглих і прямокутних;

- прокладання трубопроводів водопостачання з напірних поліетиленових труб високого тиску;

- ізоляція трубопроводів;

- установлення радіаторів сталевих.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності, наявність коштів, обладнання і працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.

   Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: вул. Центральна площа, 17, смт. Вишково, Хустського району, Закарпатської області, 90454. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 11.00год., 18.05.2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: (03142)57210; 0677563240