Community Based Approach to Local Development
Thursday, 29 July 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Лисківська сільська громадська організація «Місцеві ініціативи» с. Лисків Жидачівського району Львівської області та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції у межах Мікропроекту «Енергозбереження в Лисківській ЗОШ – заміна вікон» с. Лисків Зарічненської сільської ради Жидачівського району Львівської області для виконання визначених видів робіт.
Перелік основних видів робіт: Розділ 1. Заміна вікон;
Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
 Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: 81795, с. Зарічне вул. Нова, 43 (приміщення сільської ради) Жидачівського району Львівської, Україна. Пропозиції залишаються чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути доставлені в запечатаному вигляді за вищенаведеною адресою не пізніше ніж до 10.00 години 6 серпня 2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Тендер буде проведений 6 серпня 2010 року у приміщенні залу засідань Зарічненської сільської ради о 12.00 годині за київським часом, за адресою 81795, с. Зарічне вул. Нова, 43 Жидачівського району Львівської, Україна.
 Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 03239 71124 або моб. тел. 0984036699