Community Based Approach to Local Development
Tuesday, 10 November 2009

Запрошення до участі у тендерному конкурсі

Організація громади Світлячок” Кашперівського місцевого розвитку та Програма розвитку ООН (Проект „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”) цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту „Модернізація ліній вуличного освітлення в селі Кашперівка із застосуванням енергозберігаючих технологій”:

- установлення світильників з люмінесцентними або ртутними лампами

- монтаж шафи керування або регулювання

- підвішування проводів за допомогою механізмів

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

1. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: вул. Київська, 18, с. Кашперівка,Тетіївський район, Київська область. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10 год. 00 хв., 27 листопада 2009, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

2. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 0-4560 5-16-90