Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 25 August 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Громадська організація „Піклувальна рада” та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту "Енергозберігаючі заходи в школі села Раковець" (Перекриття даху, заміна вікон та дверей, утеплення та обшивка фасаду). Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

 Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: 77732, вул. шевченка 75, (приміщення сільської ради) с. Раковець, Богородчанський р-н, Івано-Франківська обл. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше, ніж 11.30 год., 13.09.2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

 Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефоном: (03471)4-53-84, 0989436878 (Кімачук Наталія Василівна – член ГО „Піклувальна рада”)