Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 24 March 2010

Запрошення до участі в конкурсі

Вершацька громадська організація «Відродження» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт по ремонту ФАПу та закупівлі обладнання для ФАПу у с. Вершаці Черкаської області у межах Мікропроекту « Ремон ФАПу в с. Вершаці». Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати  в сільській раді с. Вершаці Чигиринського району. Черкаської області.   Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж   3.04.2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище або за телефонами: 047 30 92219 , 0664334572 Чубін Ніна Олексіївна або Потьомко Ніна