Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 21 July 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Організація громади "Журавлик" та Програма розвитку ООН (Проект "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду") цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Капітальний ремонт котельні загальноосвітньої школи с.Голенищево Летичівського району Хмельницької області»: демонтаж старих котлів та встановлення нових котлів опалення. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
 Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за адресою: 31552, вул. Центральна, буд. 57с.Голенищево, Летичівського району Хмельницької області, Голенищівська зош. Пропозиції залишаються чинними упродовж 17 (сімнадцяти) днів з дати відкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищевказаною адресою не пізніше 10 години 03 серпня 2010 року, після чого вони будуть розкриті в присутності учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
 Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефоном: (03857)95724, (097)5290322