Community Based Approach to Local Development
Friday, 02 April 2010

Запрошення до участі в конкурсі

  1. Організація громади «Сновидів» с.Сновидів Бучацького району Тернопільської області та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в школі с.Сновидів»: встановлення віконних блоків із металопластику такі, що не відчиняються 38 шт.  (а це 153,786 м2); встановлення віконних блоків із металопластику такі, що відчиняються 23 шт. (а це 93,081 м2).  Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
  2. Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: с.Сновидів, Бучацький район Тернопільська область, загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Сновидів. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10:00 год, 21.04.2010 р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 097 295 1444,  097 384 5370