Community Based Approach to Local Development
Thursday, 20 May 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Організація громади «Відродження» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Капітальний ремонт покрівлі приміщення школи в с.Масевичі, Рокитнівського р-ну, Рівненської обл.. з енергозберігаючими технологіями»: закупка ряду матеріалів (плити теплоізоляційні, профнастил, плівка, жолоби, коньки, снігозатримувачі і інші.) . Підрядники повинні мати досвід  робіт подібного або вищого рівня складності та співпраці з громадськими організаціями.

 Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: 34253, Рівненська область, Рокитнівський район, с.Масевичі, вул Леніна, 13.

 Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 14.00 год, 04.06.2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 8(03635) 46-2-44