Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 13 January 2010

Запрошення до участі в конкурсі

1.  Організація громади «Задарівська сільська громадська організація "Задарів" та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для поставки обладнання у межах Мікропроекту «Реконструкція частини сільського будинку культури під ФАП»: стоматологічна установка ( крісло пацієнта з підвісним гідроблоком, водяним слиновідмоктувачем, системою чистої води, пневматичною педаллю керування, блоком лікаря з верхньою подачею шлангів, негатоскопом, пультом управління установкою та кріслом; компресор; фотополімерна лампа). Підрядники повинні мати досвід постачання аналогічного обладнання.

2.  Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Монастириський район, с.Задарів, сільська рада. (контактна особа Короташ Василь Іванович). Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 11.00 год., 01.02.2010р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 8 03555 24 2 22, 8 099 0315 311.