Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 25 November 2009

Запрошення до участі в конкурсі

Організація громади «Боровенська Громада» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензовані організації з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для ремонту сільського фельдшерко-акушерського пункту у межах Мікропроекту «Ремонт ФАПу в с. Боровеньки Кремінського району».

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Луганська обл., Кремінський р-н, с Боровеньки, вул. Леніна, 31а. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 14.00, 9 грудня 2009 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими. Тендер відбудеться 9.12.09 о 14.00 в приміщенні Боровеньківської сільської ради за адресою: Луганська обл., Кремінський р-н, вул.Леніна 31,а.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: (06454)95332 та 066-595-37-29