Community Based Approach to Local Development
Monday, 31 May 2010

Запрошення до участі у конкурсі

Організація громади «Грушівчанка» с.Грушево, Тячівського району, та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Капітальний ремонт лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Грушево»:

·         ремонт приміщень,

·         оздоблювальні роботи фасаду

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: с.Грушево, Тячівський район, вул.Леніна, 69. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 15.00 київ.часу, 08.06.2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 0967441552 Деяк Світлана Сергіївна