Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 04 August 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Організація громади громадька організація «Об’єднання громадян «Топильна» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання Ремонту ФАПу с. Топильна Шполянського району Черкаської області у межах Мікропроекту «Ремонт ФАПу с. Топильна» Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
 Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: сільська рада с. Топильна, Шполянський район. Черкаська область. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж через 15 днів з дня виходу даної публікації (або 18 серпня 2010 року), після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище або за телефонами: 04741 45-5-55 Барбаш Михайло Анатолійович або Хороший Олександр Олександрович тел – 80968578825