Community Based Approach to Local Development
Thursday, 22 April 2010

Запрошення до участі у конкурсі

1. Організація громади «Квасівський замок» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту «Капітальний ремонт по  енергозбереженню дитячого садка с. Квасово ».

Перелік основних видів робіт:

-   Заміна віконних і дверних блоків.

-   Теплоізоляція стін фасаду.

2. Підрядники повинні мати ліцензію та  досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

3. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Закарпатська область, Берегівський район, с. Квасово, вул. Леніна, 77, сільська рада. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше 14 години26 квітня 2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: (03141) 74-2-88, +380673120632