Community Based Approach to Local Development
Monday, 19 July 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Громадська організація «Відродження 2008» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток , орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Капітальний ремонт водопровідної мережі в селі Заслучне , Красилівського району , Хмельницької області» з метою забезпечення населення якісною питною водою: заміна металевих водопровідних труб на водопровідні труби із поліетилену. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
 Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за адресою: 31050 , с.Заслучне , площа Леніна № 2 , Красилівський район , Хмельницька область. Пропозиції залишаються чинними упродовж 30 (тридцяти) днів з дати відкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищевказаною адресою не пізніше 15:00 09 серпня 2010 року , після чого вони будуть розкриті в присутності учасників тендеру. Конкурсні пропозиції , надані пізніше встановленого терміну , не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою , зазначеною вище або за телефонами : 9-23-33 ; 9-24-82 ; 097-4778219