Community Based Approach to Local Development
Tuesday, 15 December 2009

Запрошення до участі в конкурсі

Усть - Путильська сільська громадська організація "Злагода" та Програма Розвитку ООН (Проект "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду") запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту "Покращення умов, виховання дітей дошкільного віку села Усть-Путила шляхом поточного ремонту дошкільного навчального закладу з використанням енергозберігаючих технологій." У рамках проекту буде проводитись:

- заміна дверей; - утеплення підлоги;                                                - утеплення стель і стін;                           - ремонт печей і труб із топкою під дрова; - опоряджувально-ремонтні роботи.                          

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об`єктах подібного або вищого рівнів складності.

Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за адресою:
59114, с. Усть - Путила. вул. Центральна, 50.

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60-ти днів з дати розкриття конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищевказаною адресою не пізніше 22 грудня 2009 року до 15.00, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру.

Конкурсні пропозиції надані пізніше встановленого терміну, не приймають і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть. отримати додаткову інформацію за вказаною вище адресою або за тел.: 096-273-08-84; 03738 22-71-62