Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 30 June 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Організація громади ГО «Перлина степу» Бобриківської сільської ради Антарцитівського району Луганської області та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Модернізація вуличного освітлення сіл Єгорівка,Вишневе Бобриківської сільської ради». Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за адресою: с.Бобрикове, вул. Колгоспна, 11 (приміщення сільської ради) у відповідальної особи Кравцової Людмили Павлівни. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10.00 28.07.2010, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими. Засідання тендерного комітету відбудеться 28.07.2010 о 13.00 в приміщенні сільської ради за адресою: Луганська обл., с.Бобрикове, вул Колгоспна,11.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: с.Бобрикове, вул. Колгоспна, 11 та за телефонами: 0957137853(Кравцова Людмила Павлівна) та 0660657351(Чуприна Наталя Василівна)