Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 10 February 2010

Запрошення до участі в конкурсі

Організація громади ГО «Вектор» Бобриківської сільської ради Антарцитівського району Луганської області  та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Модернізація вуличного освітлення в селах Клунікове та Новокраснівка Бобриківської сільради». Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за адресою: с.Бобрикове, вул Радянкска 1 у відповідальної особи Терещенко Надії Іванівни. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж  09.00  01.03.2010, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими. Засідання тендерного комітету відбудеться 01.03.2010 о 10.00 в приміщенні Бобриківської сільради за адресою: Луганська обл., с.Бобрикове, вул Радянкска 1.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: с.Бобрикове, вул Радянкска, буд. 1 та за телефонами: 0643192424(Надія Іванівна) та (066)0657351 (Чуприна Наталія Василіївна)