Community Based Approach to Local Development
Tuesday, 06 April 2010

Запрошення до участі в конкурсі

   Організація громади "Відродження Дертки" та Програма розвитку ООН (Проект "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду") цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту "Ремонт ФАПу с. Дертка": заміна вікон та дверей, просте штукатурення поверхонь стін, внутрішні оздоблювальні роботи, укладання підлоги, пічні роботи, облицювання керамічною плиткою, постачання необхідних будівельних матеріалів для проведення перерахованих робіт. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робітна об’єктах подібного або вищого рівня складності.

    Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Хмельницька обл., Ізяславський р-н с.Дертка, вул.Центральна буд.3 (приміщення фельдшерського пункту). Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шестидесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і в запечатаному вигляді доставлені за вищевказаною адресою не пізніше , ніж 17.04.2010 року. Після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

    Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 33341, 0964549571