Community Based Approach to Local Development
Monday, 19 July 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Вербівська громадька організація «Активна Громада» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання ремонтних робіт у дитячій дошкільній установі в селі Вербівка Кам’янського району Черкаської області у межах Мікропроекту «Впровадження енергозберігаючих технологій в дитячій дошкільній установі» Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
 Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Вербівська сільська рада с. Вербівка, Кам’янський район. Черкаська область. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 9.08.2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище або за телефонами: Бражник Григорій Миколайович , 0671884727