Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 07 April 2010

Запрошення до участі в конкурсі

Організація громади « Відродження»  с. Козацьке Звенигородського району Черкаської  та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт в межах Мікропроекту «Реконструкція вуличного освітлення» в с. Козацьке Звенигородського району Черкаської області. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою:    Сільська рада с. Козацьке Звенигородський район. Черкаська область.  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10 квітня 2010, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру.    Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище або за телефонами: 098 254 1852 контактна особа Ремез Раіса Іванівна або Кочерга Валерій Григорович