Community Based Approach to Local Development
Tuesday, 13 April 2010

Запрошення до участі в конкурсі

1. Організація громади "Злагода-2009" та Програма розвитку ООН (Проект "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду") цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Заміна вікон та дверей в школі та майстерні Лагодинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів на пластикові, з метою здійснення енергозберігаючих заходів»: демонтаж віконних і дверних коробок, улаштування віконних та дверних блоків із металопластику, встановлення підвіконних дощок. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2. Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за адресою: 31042, с. Лагодинці, вул. Центральна, буд. 2, Красилівський район, Хмельницька область. Пропозиції залишаються чинними упродовж 30 (тридцяти) днів з дати відкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищевказаною адресою не пізніше 10 години 5 травня 2010 року, після чого вони будуть розкриті в присутності учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефоном: (03855)93333,(097)4703319