Community Based Approach to Local Development
Tuesday, 05 October 2010

Запрошення до участі у Конкурсі

Вишківська селищна громадська організація «Прометей» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції у межах мікропроекту «Реконструкція системи опалення корпусу Вишківської міської лікарні Закарпатської області» для виконання робіт по реконструкції зовнішніх мереж системи теплопостачання Вишківської міської лікарні.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності, наявність коштів, обладнання і працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: вул. Центральна площа, 17, смт. Вишково, Хустського району, Закарпатської області, 90454. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 11.00год., 11.10.2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: (03142)57210; 0677563240