Community Based Approach to Local Development
Friday, 01 August 2008

Останні новини з впровадження Проекту

Літніми місяцями активно продовжується впровадження Проекту СВА у регіонах України.

У липні було проаналізовано заявки та проведено відбори районів у Чернівецькій, Херсонській, Львівській, Одеській, Закарпатській, Запорізькій областях та Автономній республіці Крим. Таким чином, для участі в Проекті вже відібрано 129 з 200 пілотних районів. Підписано 88 партнерських угод з районними керівниками.

У відібраних районах продовжується ознайомлення сільських та селищних голів з Проектом, умовами та перспективами участі в ньому. Для цього вже проведено 104 районні семінари.

Високою є активність та зацікавленість сільських голів долучитись до участі у Проекті. Так, лише за липень надійшли заявки від 862 сільрад. Проведено відбори сільрад у 43 районах.

Таким чином, у Житомирській, Тернопільській, Рівненській та Луганській областях завершено підготовчий цикл впровадження Проекту і розпочинається власне етап мобілізації громад. Подальшим кроком є проведення зустрічей-семінарів із сільськими громадами, які вже розпочались у Житомирській, Рівненській та Луганській областях.

У Житомирській області 5 громад провели засідання та ухвалили рішення сформувати організацію і подати проектну пропозицію для співфінансування.

Більш детальну інформацію про стан впровадження Проекту можна переглянути тут.