Community Based Approach to Local Development
Friday, 27 March 2009

Ефективному управлінню організацією навчаються черкащани

2009-03-26_CK.jpg

Тренінг «Ефективне управління організацією» для представників відібраних громад  Городищенського району

Навчання лідерів організацій громади – це одне із завдань, які має виконати проект ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Саме для досягнення цієї мети Черкаський підрозділ впровадження проекту розпочинає низку тренінгів для представників організацій громад - учасників проекту та представників місцевої влади.

У березні 2009 року в усіх районних центрах за підтримки районних органів влади координатори проекту Наталя Белюкіна та Ганна Бабкова провели семінари-тренінги за темою «Ефективне управління організацією». На тренінги зібралися представники організацій громади та голови сільських рад, відібраних для участі у проекті.

Як мобілізувати громаду? Як об’єднати людей для вирішення проблеми території на якій вони живуть? Особливості реєстрації та фінансової діяльності організації, успішне повідомлення, пошук ресурсів – ось короткий перелік питань, які обговорювалися під час тренінгу.


Про те, що тренінг був цікавим та корисним, свідчать схвальні відгуки учасників: «Як перші кроки дитини - важко і страшно, але батьківська опіка координаторів проекту дає сил та натхнення щоб змінювати на краще наше життя. А задля цього треба щось робити. Тому незважаючи на страхи будемо братися до роботи і вірити в успіх».