Community Based Approach to Local Development
Monday, 02 February 2009

Громади Одеської області активно долучаються до участі у Проекті

У січні команда Обласного ресурсного центру відвідала громади Прямобалківської, Новоіванівської та Острівнянської с/р Арцизького району,  громади Дмитрівської, Баннівської та Городненської с/р Болградського району, та проінформувала про умови участі у Проекті.


Всі відвідані громади виявили високу зацікавленість в участі у Проекті. У Прямобалці та Дмитрівці разом із представленням Проекту одразу відбулися й перші діалоги з громадами. Решті с/р ще належить визначити цільову громаду та окреслити коло найважливіших проблем.


Представлення основного підходу Проекту, який полягає у мобілізації громад, допомогло громаді с. Дмитрівка знайти рішення однієї з проблем вже під час проведення діалогу з громадою. Справа в тому, що мешканці одного з мікрорайонів села страждають від нестачі води у водогоні та нерівномірного її розподілу. Під час проведення діалогу представники громади вирішили власним коштом придбати та встановити лічильники води, аби зменшити зайві витрати води та запровадити оплату з домогосподарств відповідно кількості спожитої води.


Після організації перших діалогів у всіх вище перелічених громадах розпочнеться програма навчання для новостворених організацій громад. А поки ці громади можуть користуватися вже набутим досвідом громад сіл Жовтневе, Табаки, Холмське та Виноградівка, які почали співпрацю з Проектом у жовтні-листопаді минулого року.