Community Based Approach to Local Development
Thursday, 18 September 2008

Тренінг для працівників обласних підрозділів впровадження проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

3-4 вересня відбувся тренінг для працівників обласних підрозділів впровадження спільного проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». В тренінгу взяли участь 46 координаторів з усіх 25 регіональних офісів Проекту, які в майбутньому стануть обласними ресурсними центрами громад.
 
Тренінг проводився спільно з проектом «Спільнота споживачів та громадські об’єднання» з метою ознайомити співробітників ресурсних центрів з проблематикою захисту прав споживачів і обговорення можливостей координації діяльності двох проектів.
 
Крім того, регіональні координатори поділились успішним досвідом впровадження ініціатив Проекту у своєму регіоні, адже у 5 регіонах вже завершено підготовчий етап із відбору районів і сільрад для партнерства, р розпочалась безпосередньо робота з громадами. Команда також обговорила з представниками центрального офісу стратегію та план дій на майбутнє.
 
Учасників тренінгу привітала заступник постійного представника ООН в Україні Йоанна Казана-Вишньовецька. Тренерами виступали спеціалісти центрального офісу проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», а також менеджер проекту «Спільнота споживачів та громадські об’єднання» Клавдія Максименко та експерт проекту Денис Полтавець.
 
В процесі тренінгу учасники відзначили доцільність проведення таких зустрічей якомога частіше, адже саме обмін досвідом та координація зусиль істотно полегшать завдання із такого масштабного впровадження ініціатив, орієнтованих на розвиток громад.