Community Based Approach to Local Development
Monday, 01 June 2009

Запрошення до участі у тендері

 Організація громади «Надія Високого» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих постачальників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Поточний ремонт сільської амбулаторії сімейної медицини» :

А) шифер цементно-волокнистий без азбестовий;

Б) гребеневі деталі перекриття.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою  адресою: Житомирська область Черняхівський район село Високе вул. Чеська, 9. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 17.00, 15 червня 2009, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою Житомирська область Черняхівський район село Високе вул. Чеська, 9. або за телефонами: 8-067-41-73-237, 8-04134-96-2-31.