Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 10 February 2010

Івано-Франківські обласні партнери документують свій досвід з розвитку громад

work_group.jpg29 січня 2010 року у Івано-Франківській обласній державній адміністрації відбулось установче засідання робочої групи експертів для документування та розповсюдження досвіду впровадження ініціатив орієнтованих на громаду в Івано-Франківській області в рамках співпраці з проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Основною метою документування  регіонального досвіду використання підходу до розвитку, орієнтованого на громаду є задокументувати досвід місцевих громад із самоорганізації та впровадження ними ініціатив із удосконалення умов проживання, здійснених в рамках їх співпраці з проектом та місцевими органами влади / самоврядування.

 Результатами роботи буде підготовлений звіт про досвід впровадження в регіоні ініціатив з розвитку, орієнтованого на громаду, збільшена обізнаність зацікавлених кіл та широкої громадськості, збільшена залученість партнерів та готовність використовувати підхід у подальшому.

Робочу групу очолили заступник голови облдержадміністрації Шкварилюк В. В. та заступник голови обласної ради Дзеса О. В.

Учасники робочої групи ознайомились з концепцією спільних заходів області та проекту з документування та розповсюдження регіонального досвіду, затвердили календарний план заходів та план звіту.

           Експерти працюватимуть наддокументуванням досвіду впровадження проекту в регіоні, оцінять ефективність структур, створених в рамках впровадження проекту, проаналізують напрямки та вплив співпраці місцевих органів влади/самоврядування із 40 пілотними громадами, оцінять перспективи подальшого використання місцевими органами влади/самоврядування підходу до розвитку, орієнтованого на громаду, проаналізують труднощі у сфері законодавства, що стоять на заваді залученню місцевих громад до процесу прийняття рішень на місцях, а також запропонують шляхи їх подолання.