Community Based Approach to Local Development
Friday, 29 May 2009

Дніпропетровську громаду с.Водяне відвідує Голова представництва Європейської Комісії та делегація послів євроейських країн

29 травня 2009 року громаду села Водяне (Софійського району Дніпропетровської області) відвідав Голова Представництва Європейської Комісії в Україні, а також делегація у складі Посла Угорщини та представників Посольств Німеччини, Великої Британії та Польщі.

Громада с.Водяне бере участь у Проекті ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» і готує до реалізації свій мікро-проект з ремонту приміщення фельдшерсько-акушерського пункту. У грудні 2009 року мешканці села Водяне заснували організацію громади, обрали керівництво та скарбника, визначили пріоритети розвитку свого села і вже готують проектно-кошторисну документацію для першого з проектів. Голова організації громади Петро Маркевич підкреслив:
«Ми повірили в свої сили завдяки цьому проекту і сподіваємось реалізувати не лише цей один проект з ремонту ФАПу, але й багато інших».


«Один з головних принципів Європейського Союзу - солідарність, і цей Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», і наша з Вами співпраця дає нам можливість втілювати цей принцип в життя, допомагаючи сільський громадам, які цього дуже потребують», - зауважив Жозе Мануел Пінту Тейшейра.