Community Based Approach to Local Development
Thursday, 17 June 2010

ГРОМАДА СЕЛА ДОБРОПІЛЛЯ ЗУСТРІЛА ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС – РЕЗУЛЬТАТ РЕАЛІЗАЦІЇ МІКРОПРОЕКТУ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ДОБРОБУТ»

Завдяки участі громади села Добропілля Добропільського району Донецької області у спільному Проекті Європейської Комісії та Програми Розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" реалізовано мікропроект «Придбання шкільного автобусу». Тепер 56 дітей із п’яти сіл не ходитимуть до школи пішки, а швидко і зручно приїжджатимуть новеньким автобусом.
15 червня 2010 року ГО «Добробут» с.Добропілля оголосила жителям села, районному та обласному керівництву, представникам проекту СВА про успішне виконання мікропроекту та урочисто відкрила маршрут.
Придбання нового автобусу є дуже своєчасним і необхідним – адже відтепер існує встановлений графік, згідно якого буде здійснюватися підвіз школярів з п’яти сіл: Новофедорівка, Артема, Красноподілля, Матяшове, Новогришине.
Заступник голови Донецької облдержадміністрації Олена Петряєва зазначила, що автобус є досягненням плідної співпраці всіх сторін: Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», Добропільської районної державної адміністрації та районної ради, і безпосередньо громади села, яка об’єдналася, створила План розвитку громади села, визначила для себе проблемні питання для вирішення, і розпочала з найголовнішого для них - придбання шкільного автобусу.
Загальний бюджет мікпропроекту склав 191084 грн, але завдяки участі в проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» для жителів села економія виявилася колосальною - громада вклала лише 5% від вартості – 11934 грн. Решта коштів було надано ЄС/ПРООН та районним бюджетом.
Прибуття шкільного автобуса до Добропілля стало святом для всіх жителів села, учнів школи, вчителів. Святковий настрій був підтриманий концертом, який підготували творчі коллективи села