Community Based Approach to Local Development
Monday, 15 February 2010

ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС УЧНЯМ БУЙМЕРСЬКОЇ ГРОМАДИ – РЕЗУЛЬТАТ ВДАЛОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ МІКРОПРОЕКТУ

news_summi_2010.jpgВ морозний та засніжений день 12 лютого 2010 року в с. Буймер Тростянецького району батьки, вчителі та учні не стримували радості. Адже їхня школа поповнилась ще одним здобутком – новеньким шкільним автобусом!

Це стало можливим завдяки участі громади села у Спільному Проекті Європейської Комісії та Програми Розвитку Організації Об`єднаних Націй "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду"

Із поповненням шкільного автопарку вчителів та учнів навчального закладу привітали заступник голови облдержадміністрації Олег МЕДУНИЦЯ та голова Тростянецької райдержадміністрації Сергій БАБИЧ.

Олег Медуниця висловив сподівання, що новенький автобус є гарним і доречним подарунком школярам від громади, партнерів з місцевих органів влади/самоврядування та донорів, адже однією з найгостріших проблем громади с. Буймер Тростянецького району була відсутність автотранспорту для школярів. Вісімнадцять учнів щодня самотужки добиралися до школи. Тепер завдяки шкільному автобусу діти без перешкод зможуть брати участь у районних, обласних олімпіадах, news_15_02_2010.jpgспортивних змаганнях, творчих конкурсах.

Голова Буймерської громадської організації Ірина Галицька дякуючи всім партнерам за допомогу, зазначила: «Як для школи, так і для села, придбання шкільного автобуса – це надзвичайна подія. Ще рік тому ця ідея здавалася зовсім неможливою до реалізації. По-перше, видавалося нереальним у такий скрутний для країни час взагалі щось придбати для школи, не те, щоб автобус. По-друге, люди настільки були зневірені в можливість такого придбання, що переконувати довелося кожного члена громади. Однак громада змогла згуртувалася, і зараз ми маємо реальний результат. Хоча було й не легко, але тепер буде простіше реалізувати й інші більш масштабні проекти, бо проблем у громади багато».

На сьогодні, в області на різних етапах реалізується ще 40 мікропроектів організацій громад, 2 мікропроекти завершено.

Більше інформації  про стан впровадження Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на сайті: http://state-gov.sumy.ua/2010/02/10/vdala_ncativa.html