Community Based Approach to Local Development
Tuesday, 15 April 2008

Волинь приєднується до областей-партнерів Проекту

14 квітня 2008 року у Волинській обласній державній адміністрації відбулось підписання Угоди про партнерство між облдержадміністрацією, облрадою та Програмою розвитку ООН в рамкаї виконання Проекту "«Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». 

RS_Volyn.jpg

Підписання відбулось в рамках регіонального семінару для представлення керівникам області та районів спільного Проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». На семінарі було представлено стратегію впровадження Проекту та план дій щодо його виконання на рівні області. Окрему увагу було приділено поясненню підходу, що покладений в основу всього проекту, а саме «розвиток, орієнтований на громаду». Підхід передбачає, що місцеві громади, органи місцевої виконавчої влади та самоврядування спільно визначатимуть пріоритети розвитку території, спільно плануватимуть та реалізовуватимуть заходи для сталого розвитку свого села, селища чи міста. 


Під час другої частини семінару Головам районних адміністрацій та рад області було представлено процес впровадження Проекту на районному рівні та Умови партнерства з районами. Керівник проекту п.Джейсінгх Сах оголосив про початок конкурсного відбору 8 районів на участь у проекті.

Райони мають змогу подавати заявки на участь у Проекті протягом наступних трьох тижнів. У відібраних районах громади матимуть змогу сформулювати ініціативи для покращення їх умов життя; затверджені мікро-проекти отримають спів-фінансування від проекту та з місцевих бюджетів. Громадами-учасницями проекту можуть бути села, селища та малі міста з населенням до 10 тис. осіб.