Community Based Approach to Local Development
Tuesday, 04 December 2007

Вступна конференція

Центр ділового та культурного співробітництва "Український дім"
вул. Хрещатик 2, м. Київ
4 грудня 2007 року
10:00 – 18:00

Мета конференції

Вступна конференція організовується з метою представлення концепції проекту та обговорення ключових аспектів його впровадження за участі національних та місцевих партнерів, міжнародної донорської спільноти. Конференція означить початок довгостроковій співпраці в рамках проекту між центральними та місцевими органами влади, органами місцевого самоврядування та самоврядними організаціями громад. Конференція покликана підготувати основу для подальшого розгортання заходів проекту на місцевому рівні.

Пленарне засідання

На пленарному засіданні передбачаються виступи представників Уряду України, центральних органів виконавчої влади, Європейської Комісії та Програми розвитку ООН. Учасники конференції матимуть можливість ознайомитися із концепцією та методологією впровадження проекту, засадами регіональної політики Європейського Союзу, стратегією Європейської Комісії щодо підтримки регіонального та місцевого розвитку в Україні, досвідом окремих областей України в реалізації проектів, спрямованих на розвиток місцевих ініціатив та соціальної активності громад.

Після пленарного засідання учасники конференції будуть запрошені до участі у робочих нарадах щодо окремих питань впровадження проекту на місцевому рівні.

Робочі наради

Представники Європейської Комісії, Програми розвитку ООН, експерти проекту детально представлять методологію проекту, етапи його реалізації, орієнтовний календарний план найближчих заходів проекту на обласному та районному рівнях. Протягом нарад представники місцевих органів влади отримають можливість обговорити наступні аспекти впровадження проекту на місцях:

  • порядок представлення проекту на обласному та районному рівнях;
  • умови партнерства у рамках проекту між ПРООН та місцевими державними адміністраціями (відповідальність, механізми координації, статус обласних підрозділів з впровадження проекту, залучення фахівців ОДА та РДА до реалізації проекту);
  • критерії та порядок вибору цільових районів та громад-учасниць проекту;
  • координація проекту на обласному та районному рівнях: обласні координаційні ради, ресурсні центри громад, концепція “форуму місцевого розвитку”;
  • можливі механізми спів-фінансування ініціатив громад-учасниць проекту;
  • забезпечення подальшої сталості результатів проекту.

Інформація щодо реєстрації

Інформація про проект "Місцевий розвиток орієнтований на громаду" і його вступну конференцію розміщена на сайті Представництва Європейської Комісії в Україні.