Community Based Approach to Local Development
Monday, 23 February 2009

В Одеській області відбулося перше засідання Форуму Місцевого Розвитку

2009-02-23_OD.jpg20 лютого в Іванівці відбулося перше засідання  районного Форуму місцевого розвитку (ФМР), на якому обговорювалися засади співфінансування проектів громад в рамках Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», а також наявні ініціативи громад, які потреубють залучення ресурсів.

Голова РДА О.І.Колесников, який головував на засіданні, у своєму виступі підкреслив важливість співпраці задля вирішення соціальних проблем села та активізації сільських мешканців.

Всі організації громад  Іванівського району зосередилися на вирішенні проблеми постачання  питної води. В результаті обговорення учасники затвердили до фінансування  два проекти громад – с. Радісне (ОГ «Радіснянські джерела») та с. Петрівка (ОГ «Гейзер»). Головам організацій громад та відповідних сільрад сс.Білка, Богунове та Бузінове доручено активізувати підготовку проектної пропозиції до чергового засідання ФМР, яке відбудеться у березні.

У довгостроковій перспективі регулярне проведення Форумів сприятиме виробленню прозорих та ефективних механізмів планування на місцевому рівні та залучення громадян до управління.