Community Based Approach to Local Development
Monday, 01 June 2009

Запрошення до участі у тендері

 Організація громади «Соколівське майбутнє» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих постачальників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для поставки такого обладнання у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в дільничній лікарні с. Соколів» :

А) Лінійний датчик для ультразвукового сканера, ультразвуковий сканер.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою : Житомирська область Червоноармійський район село Соколів вулиця Карла Маркса, 6. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж до 17.00, 15 червня 2009, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою : Житомирська область Червоноармійський район село Соколів вулиця Карла Маркса, 6, або за телефонами: 8-097-52-55-927.