Community Based Approach to Local Development
Thursday, 09 October 2008

Координаційна рада Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» схвалила річний звіт та узгодила плани на майбутнє

Учасники засідання заслухали звіт про результати першого року діяльності Проекту та зауважили вагомі досягнення з розгортання ініціативи на місцях.

Представники проекту окреслили головні перешкоди, які довелось долати на шляху встановлення партнерства із обласними та місцевими органами влади/самоврядування, на що представники центральних органів виконавчої влади запропонували дієві механізми подолання подібних проблем та налагодження більш тісної співпраці для координації зусиль та постійної взаємодії у робочому порядку.

 

У засіданні взяли участь Лаура Гараняні, Керівник програм допомоги Представництва Європейської комісії в Україні, Йоанна Казана-Вишньовецька, Заступник постійного представника Програми розвитку ООН в Україні, а також представники ключових національних партнерів, які входять до складу Координаційної ради: Володимир Яцюк, Начальник управління регіональної політики Секретаріату Кабінету міністрів України та В’ячеслав Негода, Заступник міністра регіонального розвитку та будівництва.

«Ми спільно працюємо для українського народу, і повною мірою відчуваємо свою відповідальність за надії, які на нас покладаються. Однією з найскладніших завдань є створення атмосфери довіри і постійної співпраці місцевих влад та громад, і саме це є одним із результатів, який очікується від Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», - зауважила Лаура Гараняні.

Характеризуючи Проект, Йоанна Казана-Вишньовецька зазначила: «В Україні поки що діє мало таких надзвичайних проектів, в рамках яких кожна витрачена копійка приносить громадам у багато разів більш вагомий результат для покращення добробуту та розвитку українських громад».

У засіданні Координаційної ради Проекту також взяли участь представники Міністерства економіки, Міністерства житлово-комунального господарства, Міністерства аграрної політики, Міністерства транспорту та зв’язку України, Фонду місцевого самоврядування при Президентові України, Асоціації міст і громад України, Асоціації сільських, селищних та міських рад.

Учасники Координаційної ради зауважили важливість проведення подібних засідань для кращої координації діяльності різних ініціатив з місцевого розвитку та зміцнення місцевого самоврядування, які сьогодні впроваджуються різними агенціями та підтримуються українським Урядом.

За докладнішою інформацією, будь ласка, звертайтесь до Ганни Яцюк, Спеціаліста з моніторингу та інформування Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Тел./факс: (+380 44) 502 1197, E-mail: ganna.yatsyuk@undp.org.ua.