Community Based Approach to Local Development
Friday, 07 November 2008

На Черкащині оголошено список районів, що братимуть участь у проекті

2008-11-07_CK.jpg4 листопада у Прес-центрі Черкаської обласної державної адміністрації відбулась прес-конференція для представлення результатів конкурсного відбору районів та оголошення районів-переможців. На запитання представників регіональних мас-медіа відповідали перший заступник голови обласної ради В.В. Павліченко, завідуюча сектором зовнішньоекономічних зносин та Європейської інтеграції М.О.Кулик та асистент з розвитку громад у Черкаській області Н.В. Белюкіна.


У заході крім представників ЗМІ прийняли участь і представники районних рад та районних державних адміністрацій районів, що увійшли до переліку учасників проекту, а саме Городищенського, Уманського,  Канівського, Звенигородського, Тальнівського, Кам’янського, Чигиринського та Шполянського

Окресливши перспективи впровадження Проекту у області, В.В. Павліченко наголосив на зацікавленості місцевої влади у зміцненні громад та зазначив, що просто фінансова підтримка громад є менш ефективною, ніж комплексний та дієвий підхід Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», що дозволяє об’єднати зусилля громад та місцевої влади у вирішенні наявних проблем. І тому дуже важливим є визначити саме ту проблему, яка дійсно є гострою у розумінні мешканців громад і спонукатиме їх до об’єднання навколо її вирішення.