Community Based Approach to Local Development
Monday, 21 February 2011

ПОСТІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК ПРООН В УКРАЇНІ ТА КЕРІВНИЦТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПІДВОДЯТЬ ПІДСУМКИ РЕАЛІЗАЦІЇ СПІЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ

Lviv_O.A_L.G_3
м. Львів, 21 лютого 2011 року: Координатор системи ООН в Україні Олів’є Адам та Керівник відділу програм допомоги з питань співпраці Представництва Європейського Союзу в Україні Лаура Гараняні відвідали з робочою поїздкою Львівську область та зустрілись із заступником Голови Львівської обласної державної адміністрації Мироном Янківим, Головою Львівської обласної ради Олегом Панькевичем керівництвом області для обговорення результатів та перспектив впровадження в регіоні спільного проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

У зустрічі також взяли участь голови районних рад та райдержадміністрацій активних районів Львівської області, представники пілотних громад, представники обласного підрозділу впровадження. Керівники Самбірського та Старосамбірського районів представили результати співпраці з Проектом та розповіли про вплив самоорганізації громад на місцевий розвиток. Одна з пілотних громад - с.Заводське Буського району – звітувала про свій досвід із самоорганізації та впровадження мікро-проектів з енергозбереження у дитячому садочку та школі.

Партнери також обговорили перспективи продовження партнерства в рамках другої фази Проекту.

Після розбочої зустрічі, учасники делегації відвідали громаду с.Унів, Перемишлянського району Львівської області та ознайомились із результатами реалізації мікропроекту „енергозберігаючі заходи в школі с.Унів” а також з іншими успішними ініціативами ОГ, які започатковані у рамках проекту СВА.