Community Based Approach to Local Development
Thursday, 18 February 2010

Український досвід із розвитку громад вже запозичують інші країни

Український досвід із впровадження підходу до місцевого розвитку із залученням громад є одним із найуспішніших в світі. Про це свідчить значний інтерес до механізмів, запроваджених в Україні в рамках Проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" з боку фахівців інших країн.

Формою передачі знань та українського досвіду в цій сфері стала поїздка, яку міжнародний менеджер Проекту Джейсінг Сах здійснив до ПРООН у Афганістані протягом 4 - 14 лютого 2009 року. Метою поїздки була підготовка проектної документації для запуску схожого проекту із розвитку, орієнтованого на громаду, що діятиме у містах Афганістана.

15-18 лютого було організовано навчальний візит до Волинської області для білоруської команди проекту ЄС/ ПРООН з розвитку громад, для ознайомлення з досвідом та кращими практиками підтримки місцевого розвитку в Україні. До Білоруської делегації входили представники Міністерства економіки, Міністерства з надзвичайних ситуацій, керівники обласного та районного рівня, та команда проекту ЄС/ ПРООН «Територіально-орієнтований розвиток регіонів, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС», Білорусь.