Community Based Approach to Local Development
Tuesday, 05 April 2011

Керівництво АР Крим зацікавлене у продовженні діяльності з розвитку громад

5 квітня 2011 відбулась зустріч Голови Верховної Ради Автономної Республіки Крим Володимира Константинова з менеджером Проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" Джейсінгхом Сахом. Партнери обговорили стан впровадження ініціатив пілотних кримських громад з покращення умов проживання та перспективи продовження співпраці під час другої фази Проекту.

У зустрічі також взяли участь Перший віце-спікер АРК Константин Бахарєв та Перший заступник голови Асоціації органів місцевого самоврядування АРК та м.Севастополя Радміла Голосова. 

Наголошуючи на потребі продовження діяльності Проекту МРГ, В. Константінов підкреслив, що особливо у сільській місцевості Криму актуальними залишаються вирішення проблем водопостачання, якості питної води, утилізація твердих побутових відходів. За словами В.Константінова, крім додатковиго грошавого ресурсу, головна цінність Проекту полягає у розвитку ініціативи місцевих громад та місцевої влади у вирішенні проблем територій.  

В рамках робочої поїздки до АРК представники центрального офісу Проекту також відвідали виїздне засідання  Ассоциації органів місцевого самоврядування АРК в с. Добре Симферопільского району и ознайомились з роботою двох кооперативів із надання послуг з рослинництва та скотарства Сакського района, которі підтримує екомомічний компонент Програми розвитку та інтеграції Криму ПРООН.

P1020226 

Більше фото тут.