Community Based Approach to Local Development
Friday, 15 April 2011

Досвід Проекту з енергозбереження представлено на європейському тижні енергоефективності у Києві

У квітні 2011 року Україна вперше приєдналась до Європейського тижня енергоефективності, головної події Європи для розвитку енергетики майбутнього. 11-15 квітня у Києві, Львові, Полтаві та Ковелі відбудулись заходи, присвячені обговоренню та популяризації енергоефективності та відновлювальної енергетики.

Основною Темою тижня є енергоефективність та відновлювальні джерела енергії, у той час як значна частина заходів буде присвячена Європейському енергетичному ринку та «розумних» електричних мереж. В Україні ключові події тижня, організовані Представництвом ЄС та партнерами, зібрали разом представників влади, екологічних організацій, бізнес середовища та міжнародної спільноти для підвищення обізнаності та посилення діалогу щодо сталої енергетики.

Досвід Проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" в частині впровадження енергоощадних технологій у сільських громадах було представлено на Конференції «Енергоефективність: досвід українських та європейських міст», що відбулась 14 квітня. 

15 квітня Проект був представлений на відкритому інформаційному заході для широкої громадськості, до програми якого входила експозиція за участі програм та проектів ЄС, що впроваджують енергозберігаючі технології в Україні, представників бізнесу та неурядових організацій. Також на гостей заходу чекали презентації учасників експозиції, виставка переможців дитячого малюнку та показ документальних фільмів.

Європейський тиждень енергоефективності проводиться з 2005 року і вважається одним із основних заходів у сфері сталої енергетики в Європі. Він покликаний продемонструвати урядовцям, бізнес спільноті та ширшій аудиторії переваги енергозбереження та використання енергоефективних технологій, їх економічну доцільність та значення для навколишнього середовища.