Community Based Approach to Local Development
Friday, 20 May 2011

Євроавтобус вперше прибув до Криму

19 травня громаду села Почетное Красноперекопського району АР Крим відвідали учасники проекту «Євроавтобус – 4: молодь Європи – українським громадам» з 8 країн Євросоюзу. Молодь України спільно з учасниками Євроавтобусу реалізують власні ініціативи під час святкування «Дня Європи» в своїх містечках та селах. Такий проект сприяє кращому ознайомленню молодих людей з країн Європейського Союзу з Україною.

Зустріч з учасниками «Євроавтобусу» проходила у форматі круглого столу за участі представників районної та місцевої влади, молодіжних громадських організацій та координатора Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в АР Крим.

В ході круглого столу ініціативна група громадської організації «Почетненці» представила на обговорення чотири проекти: «Ремонт та обладнання актової зали в школі», «Обладнання футбольного поля зі штучним покриттям», «Сільське радіо» та «Парк відпочинку в центрі села Почетне». Після презентацій ініціативна група та гості обговорювали шляхи реалізації проектів, пошук джерел фінансування тощо.

По завершенню круглого столу учасники проекту «Євроавтобус» провели ряд запланованих заходів з учнями школи присвячених питанням волонтерства, міжкультурного спілкування, святкування Днів Європи.